Robert Trapp

toimitusjohtaja, osakas, arkkitehti SAFA
+358 40 902 2613
robert.trapp@l-ark.fi

Harri Koskinen

varatoimitusjohtaja, osakas, arkkitehti SAFA
+358 40 902 2615
harri.koskinen@l-ark.fi

Niklas Sucksdorff

hallituksen puheenjohtaja, osakas, arkkitehti SAFA
+358 40 902 2617
niklas.sucksdorff@l-ark.fi

Jari Lonka

osakas, arkkitehti SAFA
+358 40 592 8960
jari.lonka@l-ark.fi

Harri Salminen

arkkitehti SAFA, tietomalliasiantuntija
A+BIM Konsultointi Oy
+358 40 902 2616
harri.salminen@l-ark.fi

Maria Puola

hallintokoordinaattori
+358 40 538 7247
maria.puola@l-ark.fi

Janina Weckström

markkinointiassistentti
+358 40 761 6550
janina.weckstrom@l-ark.fi

Iisa Haltsonen

toimistosihteeri
äitiysvapaalla

Arto Salonen

Francesco Allaix

Niko Cederlöf

Tommy Degerth

Molly Ekholm

Kristin Ekkerhaugen

Ida Fraser

Albina Hakkarainen

Sami Hakonen

Hämäläinen Mirja-Liisa

Mari Ille

johtava arkkitehti, arkkitehti SAFA
+358 40 902 2630
mari.ille@l-ark.fi

Teemu Immonen

Otto Kallioinen

Matias Karhu

rakennusarkkitehtiopiskelija
matias.karhu@l-ark.fi

Oksana Karpova

Jarmo Kokkola

Aleksei Kolomainen

Hanna Koskela

Titta Lahtinen

Miia Lehtinen-Ruuska

suunnitteluassistentti
äitiysvapaalla

Eija Linna

suunnitteluassistentti
+358 50 418 0766
eija.linna@l-ark.fi

Tiina Lipponen

Liljastiina Luminiitty

Lilja Mustila

arkkitehti yo
äitiysvapaalla

Juha Myrsky

Kaisa Mäkinen

Leena Nykänen

Julio Orduna

maisema-arkkitehti/3D artisti
Oladesign Oy
+358 50 431 5273
julio.orduna@oladesign.fi

Erko Paabos

suunnitteluassistentti
erko.paabos@l-ark.fi

Harri Paananen

Anu Pahkala

johtava Arkkitehti, arkkitehti SAFA
+358 40 902 2629
anu.pahkala@l-ark.fi

Pekka Pekkala

Sanna Piironen

Eeva Pohjala

Niina Ruohola

Eero Salakka

arkkitehti
Amfi Arkkitehdit Oy
+358 40 565 4182
eero.salakka@l-ark.fi

Janne Salo

suunnittelija
+358 40 177 9993
janne.salo@l-ark.fi

Selma Sinanovic Gabrallah

Erika Szilvássy

Annimaija Tarkkanen

Mirja Tyni

suunnitteluassistentti
+358 50 418 0847
mirja.tyni@l-ark.fi

Elina Törmänen

Timo Virtanen

Ninni Westerholm

Päivi Willman

Donna

toimistokoira, viihtyvyysvastaava